Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ "Банк Руский Стандарт" підтверджено на рівні 5

31.05.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ "Банк Руский Стандарт" на рівні 5 (відмінна надійність).

Підтверджений індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ "Банк Руский Стандарт" відображає позитивну репутацію Банку, підтримку з боку власників та очікуване збільшення статутного капіталу. Протягом аналізованого періоду IBI-Rating не було виявлено суттєвих претензій до роботи Банку з боку клієнтів. Банк виконував вимоги щоденного та щомісячного резервування коштів та стабільно підтримував необхідний розмір коштів на коррахунку в НБУ. Частка високоліквідних активів перебуває на достатньому рівні. Капіталізація Банку перебуває на низькому рівні, проте очікуване збільшення статутного капіталу призведе до її покращення. Кредитний портфель залишається добре диверсифікованим за позичальниками, а якість активів - доброю, незважаючи на подальше зростання обсягу простроченої кредитної заборгованості. Основною складовою ресурсної бази залишаються кошти акціонера у вигляді міжбанківських кредитів, субординованого боргу та депозитів. Діяльність Банку залишається прибутковою. Показники ефективності діяльності Банку протягом аналізованого періоду зросли та перебувають на прийнятному рівні.

Позитивно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: збільшення статутного капіталу, підвищення показників ефективності діяльності. Негативно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: зменшення фінансової підтримки з боку власника, погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку, погіршення якості активів, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Банк Руский Стандарт", в тому числі: річна фінансова звітність за 2009-2012 рр. та фінансова звітність за період січень-травень 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua