Друк

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ АКБ "Львів" підтверджено на рівні 5

27.05.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження індивідуального рейтингу надійності вкладів ПАТ АКБ "Львів" на рівні 5 (відмінна надійність).

Підтверджений індивідуальний рейтинг надійності вкладів ПАТ АКБ "Львів" відображає його позитивну репутацію та підтримку з боку власників. IBI-Rating протягом аналізованого періоду не було виявлено суттєвих претензій з боку клієнтів до роботи Банку. Також Банком вчасно виконуються взяті зобов’язання та регулятивні вимоги. Значення показників капіталізації та ліквідності знаходяться на достатньому рівні. Крім того, Банк постійно працює над покращенням якості активів шляхом повернення простроченої заборгованості. ПАТ АКБ "Львів" кредитує переважно корпоративних клієнтів, що обумовлює його залежність від фінансового стану найбільших клієнтів та підвищує кредитні ризики. Ресурсна база диверсифікована за джерелами фінансування, однак спостерігається залежність Банку від основних кредиторів, що обмежує його фінансову гнучкість та підвищує ризик ліквідності. Показники ефективності діяльності Банку залишаються на низькому рівні, однак протягом останнього року Банк вів прибуткову діяльність.

Позитивно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: диверсифікація ресурсної бази за кредиторами та клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками, покращення показників ефективності діяльності. Негативно на індивідуальний рейтинг надійності вкладів можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ АКБ "Львів", в тому числі: річна фінансова звітність за 2009-2012 рр. та фінансова звітність за період січень-травень 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua