Друк

Рейтинг надійності будівництва ІІI черги ЖК ’‘Паркове місто’‘ визначений на рівні 5

16.01.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу надійності будівництва ІІI черги житлового комплексу ‘‘Паркове місто’‘ на рівні 5 (відмінна надійність).

На визначений рівень рейтингу надійності будівництва вплинули досвід та добра репутація Забудовника (ПрАТ ’‘Агрофірма ‘‘Троянда’‘) та Генерального підрядника (ТОВ ’‘К.А.Н. Строй’‘), якими побудовано та введено в експлуатацію І та ІІ черги ЖК ’‘Паркове місто’‘. ТОВ ’‘К.А.Н. Строй’‘ – будівельна компанія повного циклу з успішним досвідом реалізації масштабних будівельних проектів житла, офісної нерухомості та торгово-розважальних комплексів. Це мінімізує ризики, пов’язані зі співпрацею з недобросовісними будівельними компаніями-підрядниками.

Перший пусковий комплекс ІІІ черги ЖК ’‘Паркове місто’‘ введено в експлуатацію, на ІІ та ІІІ пускових комплексах ведуться активні будівельні роботи на різних етапах (залежно від секції). Закінчення будівництва заплановано на І квартал 2015 року. Обсяг фінансування будівництва ІІІ черги станом на кінець вересня 2013 року склав 65% від загальної кошторисної вартості.

Середня вартість 1 кв. м в ІІІ черзі ЖК ’‘Паркове місто відповідає цінам, характерним для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження. Додатковою перевагою є програма розстрочки строком до 5 років з першим внеском від 5% вартості нерухомості. Реалізація приміщень у другому пусковому комплексі III черги ЖК ’‘Паркове місто’‘ відбувається через цільові облігації, емітентом яких є ПрАТ ’‘Агрофірма ‘‘Троянда’‘ (кредитний рейтинг облігацій uaBBB-, прогноз ‘‘стабільний’‘).

Будівництво ЖК ‘‘Паркове місто’‘ ведеться в Подільському районі м. Києва за адресою вул. Вишгородська, 45, поруч зі зручною транспортною розв’язкою. На території Комплексу розташована пам’ятка природи ‘‘Крістерова гірка’‘ з каскадом озер та унікальною флорою. Крім житлових приміщень ЖК ‘‘Паркове місто’‘ включатиме: дитячі ігрові та спортивні майданчики, дитячий садок, підземний автопаркінг, кафе, ресторани, відділення банку, аптеки, амбулаторну приймальню, стоматологічний кабінет, продовольчий торговий комплекс, фітнес-центр.

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З більш детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті ЖК ’‘Паркове місто’‘.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua