Друк

IBI-Rating знизив рейтинги ПАТ «ЮСБ БАНК»

02.10.2015
IBI-Rating повідомляє про зниження кредитного рейтингу ПАТ «ЮСБ БАНК» з рівня uaBBB- до рівня uaCC, прогноз рейтингу змінений з "у розвитку" на "негативний", а також про зниження рейтингу надійності банківських вкладів з рівня «4» до рівня «1».

Зниження рейтингу пов'язане з рішенням Національного Банку України про віднесення ПАТ «ЮСБ БАНК» до категорії неплатоспроможних у зв'язку з непрозорою структурою власності. Про це йдеться в постанові №665 від 2 жовтня 2015 року. А також на підставі рішення винесеного виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб №182 про введення з 3 жовтня 2015 тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЮНІОН СТАНДАРД БАНК».

Рейтингове агентство «IBI-Rating» не виявило інших підстав для віднесення ПАТ «ЮСБ БАНК» до категорії неплатоспроможних. Аналіз фінансового стану Банку свідчить про достатньої капіталізації, фінансова установа вчасно і в повному обсязі виконував свої зобов'язання перед кредиторами, а фактичні показники ліквідності знаходилися на достатньому рівні.

Департамент рейтингів фінансової сфери
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua