Друк

IBI-Rating знизило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «КИТАЙ ГОРОД» серії А до рівня uaССС

11.01.2016
IBI-Rating повідомляє про зниження кредитного рейтингу іменних дисконтних незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ «КИТАЙ ГОРОД» до рівня uaССС, зі зміною прогнозу з «стабільний» на «негативний».

Зниження кредитного рейтингу зумовлено низькою активністю господарської діяльності ТОВ «КИТАЙ ГОРОД», і,відповідно, мінімальний обсяг доходів, що в кінцевому підсумку зумовило значний обсяг чистого збитку. Зберігається висока залежність від зовнішніх джерел фінансування. IBI-Rating відмічає інформаційну закритість та непрозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: покращення фінансових результатів за одночасного зростання показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання боргових зобов’язань; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «КИТАЙ ГОРОД», в тому числі: фінансова звітність за 2014 рік та 9 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «КИТАЙ ГОРОД», інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua