Друк

IBI-Rating знизило кредитний рейтинг облігацій серій А та В емітента ТОВ «Укржилстрой плюс» до рівня uaCC

27.01.2016
IBI-Rating повідомляє про зниження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій серій А та В емітента ТОВ «Укржилстрой плюс» з рівня uaCCC до рівня uaCC зі збереженням прогнозу «негативний».

Облігації було випущено для фінансування будівництва двох житлових будинків по вул. Хантадзе у м. Іллічівськ Одеської області. Однак у зв’язку з низьким рівнем продажів обсяг фінансування є недостатнім, а процес будівництва неодноразово призупинявся. У лютому 2015 року будинок за будівельною адресою вул. Хантадзе, 7а було введено в експлуатацію, облігації серії А, задля фінансування якого було емітовано дані цінні папери, наразі знаходяться у процесі погашення. На об’єкті по вул. Хантадзе, 7б станом на 01.12.2015 року будівництво призупинене внаслідок недостатнього фінансування. Вище зазначені фактори стали передумовою для зміни рейтингу зі збереженням прогнозу «негативний», що вказує на можливість подальшого зниження рейтингу у разі продовження цих тенденцій.

Згідно допущень, що використовуються IBI-Rating при рейтингуванні цільових облігацій за Національною рейтинговою шкалою, кредитний рейтинг на рівні uaCC передбачає допущення затримки виконання зобов’язань з погашення цільових облігацій строком понад 12 місяців.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Укржилстрой плюс», в тому числі: фінансова звітність за 2014 р. та 9 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «Укржилстрой плюс», інформація про випуск облігацій серій А та В, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua