Друк

IBI-Rating визначило рейтинг надійності будівництва ЖК «Дует» (ІІ черга) на рівні 5+

08.11.2016
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу надійності будівництва ЖК «Дует» (ІІ черга) у м. Харкові на рівні 5+ (висока надійність).

Забудовник проекту – ТДВ «Житлобуд-2» – має більш, ніж 70-річний досвід реалізації будівельних проектів, у тому числі передачі приміщень у новозбудованих об’єктах за цільовими облігаціями. Компанія володіє власними виробничими потужностями, що забезпечують практично повний будівельний цикл.

Зведення ІІ черги ЖК «Дует» ведеться з дотриманням графіку за наявності необхідної дозвільної документації на земельній ділянці, наданій Забудовнику в оренду. За оцінками спеціалістів ТДВ «Житлобуд-2» готовність будинку на 30.09.2016 р. складала 16%, приріст за ІІI квартал 2016 року склав 6 в.п. Завершення будівельних робіт заплановано на IІІ квартал 2018 року.

Нерухомість у ЖК «Дует» реалізується через цільові облігації, емітентом яких виступає ТДВ «Житлобуд-2». Обіг цільових облігацій урегульований на законодавчому рівні та контролюється НКЦПФР. Кредитний рейтинг облігацій – uaBBB, прогноз «стабільний».

Вартість нерухомості в об’єкті відповідає цінам, що сформувалися на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням розташування об’єкта.

Будівництво ЖК «Дует» ведеться в екологічно чистому районі м. Харкова – Олексіївці. Неподалік знаходяться дитячі садки і школи, сучасний стадіон, супермаркети, ринок, спортивно-розважальний клуб, різноманітні магазини та салони, Олексіївський Гідропарк. Район має добре розвинену інфраструктуру, поруч з будинком розташована станція метро «Олексіївська». Район з’єднаний зручними транспортними магістралями з усіма районами міста.

Рейтинг надійності будівництва
– це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитися на сайті  IBI Rating, а також на сайті ТДВ «Житлобуд 2» http:www.zhilstroj-2.ua

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua