Друк

IBI-Rating підтвердило рейтинг фінансової стійкості ПрАТ «СК «САЛАМАНДРА-УКРАЇНА» на рівні uaAifr

22.10.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу фінансової стійкості ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «САЛАМАНДРА-УКРАЇНА» на рівні uaAifr, прогноз «стабільний».

Рівень рейтингу фінансової стійкості ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «САЛАМАНДРА-УКРАЇНА» обумовлений зростанням обсягу зароблених страхових премій, що відбувається разом з одночасним покращенням структури та збалансованості страхового портфеля. Разом з цим, відбулось зростання питомої ваги ресурсів заявлених, але не виплачених збитків у загальних страхових резервах. Має місце чутливість страховика до ринкового ризику внаслідок значного обсягу цінних паперів, вартість яких може коливатись на фондовому ринку. Протягом аналізованого періоду спостерігається збереження низької питомою ваги високоліквідних активів у категоріях активів, якими представлені страхові резерви. Також Рейтингове агентство відмічає відсутність боргового навантаження та прийнятне значення комбінованого показника збитковості ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «САЛАМАНДРА-УКРАЇНА».

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: збільшення статутного капіталу страхової компанії, зниження концентрації страхового портфеля, підвищення питомої ваги високоліквідних активів у категоріях активів, якими представлено страхові резерви. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження платоспроможності (ліквідності) страхової компанії, зростання залежності діяльності компанії від вкладень у цінні папери окремих емітентів, а також негативні чинники розвитку страхового ринку України, що може призвести до погіршення діяльності компанії та її фінансових показників.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «САЛАМАНДРА-УКРАЇНА», в тому числі: річна фінансова звітність за 2012-2014 рр., та І півріччя 2015 року, планові показники діяльності на ІІ півріччя 2015 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua