Друк

IBI-Rating визначило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «ФК «ТРІЙКА КАПІТАЛ» серії B на рівні uaB

01.03.2016
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ТОВ «ФК «ТРІЙКА КАПІТАЛ» серії B на рівні uaB з прогнозом «стабільний».

Облігації загальною номінальною вартістю 225 млн. грн. з погашенням у травні 2020 року випущено з метою видачі заставних та беззаставних кредитів.

ТОВ «ФК «ТРІЙКА КАПІТАЛ» здійснює діяльність на фінансовому ринку, який відрізняється підвищеною вразливістю до впливу кризових явищ. Інвестиційний та кредитні портфелі Емітента мають високу концентрацію за контрагентами. Фінансові результати ТОВ «ФК «ТРІЙКА КАПІТАЛ» демонструють значні коливання - за підсумками 2014 2015 рр. діяльність була збитковою, тоді як за 2013 рік було отримано значний обсяг чистого прибутку. Враховуючи значний обсяг власного капіталу, питома вага зобов’язань за дисконтними облігаціями у структурі пасивів Емітента є низькою.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть призвести до підвищення рівня кредитного рейтингу облігацій у короткостроковій перспективі. Зниження кредитного рейтингу облігацій можливе у разі невиконання боргових зобов’язань, погіршення платоспроможності (ліквідності), а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «ФК «ТРІЙКА КАПІТАЛ», в тому числі: фінансова звітність за 2013 2015 рр., параметри випуску облігацій серії В, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua