Друк

IBI-Rating визначило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАВКА» серії B на рівні uaBBB-

31.05.2016
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних відсоткових облігацій ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАВКА» серії В на рівні uaВВВ-, прогноз «стабільний».

Визначений рівень кредитного рейтингу боргового інструменту обумовлений наявністю поручителя ПАТ «Кіровоградобленерго» (кредитний рейтинг uaBBB), який є природним монополістом з передачі та постачання електроенергії на території Кіровоградської області. Разом з цим концентрація за окремими видами цінних паперів є високою, що наражає Емітента на великі ризики у разі невиконання одним із контрагентів своїх зобов’язань. Крім того, Емітент працює на фінансовому ринку, який відрізняється підвищеною чутливістю до впливу кризових явищ, особливо в умовах нестабільної політичної та економічної ситуації в країні. Діяльність Емітента упродовж І кварталу 2016 року була прибутковою – чистий прибуток за підсумками вказаного періоду склав 346,7 тис. грн.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: покращення капіталізації Емітента, диверсифікація портфеля цінних паперів, зростання показників ефективності. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Емітента або Поручителя, збільшення концентрації портфеля цінних паперів, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАВКА», в тому числі: річна фінансова звітність за період 2013 2015 рр. та 3 місяці 2016 року, планові показники діяльності на 2016 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент 
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua