Друк

IBI-Rating визначило кредитний рейтинг облігацій ТДВ «Житлобуд-2» серій K-N на рівні uaBBB

08.11.2016
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ТДВ «Житлобуд-2» серій K-N на рівні uaBBB, прогноз «стабільний».

Випуск цільових облігацій серій K-N (загальний номінальний обсяг випуску – 190 933,8 тис. грн.) здійснено з метою фінансування будівництва ІІ черги ЖК «Дует» – комплексу багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями культурно-побутового та торговельно-адміністративного призначення з підземним паркінгом за будівельною адресою: м. Харків, вул. Цілиноградська (в районі житлових будинків № 54-56). Будівництво розпочато у ІІ кварталі 2016 року, рівень готовності на 30.06.2016 р. становив 10% (на 30.09.2016 р. – 16%). Введення об’єкту в експлуатацію заплановано на IІІ квартал 2018 року.

Забудовник – ТДВ «Житлобуд-2» – займає провідні позиції на ринку будівництва первинної нерухомості у м. Харкові. Компанія володіє власними виробничими будівельними потужностями, що забезпечують практично повний будівельний цикл. ТДВ «Житлобуд-2» має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями.

 Наразі IBI-Rating не вбачає передумов для підвищення кредитного рейтингу цільових облігацій. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: несвоєчасність фінансування та значне відставання від графіку будівництва, чого наразі не відбувається.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТДВ «Житлобуд-2», в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2013 2015 рр. та 6 міс. 2016 року, довідкова інформація про діяльність ТДВ «Житлобуд 2», інформація про випуск облігацій серій K-N, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua