Друк

IBI-Rating визначило кредитний рейтинг АТ «БАНК БОГУСЛАВ» на рівні uaA-

13.10.2016
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу АТ «БАНК БОГУСЛАВ» на рівні uaA-, з прогнозом «стабільний».

Визначений рівень кредитного рейтингу АТ «БАНК БОГУСЛАВ» обумовлено збереженням високих показників капіталізації Банку та наявністю зобов’язання з боку основного акціонеру щодо фінансової підтримки при необхідності. Рейтингове агентство також звертає увагу на уразливість до окремих фінансових ризиків, у тому числі кредитного ризику, внаслідок значної концентрації клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками, а також у зв’язку з кон’юнктурою ринку та нестабільною ситуацією в країні.

Разом з цим, Рейтингове агентство IBI-Rating зазначає збалансування активів та зобов’язань за строками до погашення до 31 дня належним чином, а також низьку концентрацію клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками. Таким чином, Банк має запас ліквідності, щоб нівелювати поточні ризики.

Упродовж 2013-2015 рр. діяльність Банку була прибуткова, однак у І кварталі поточного року Банком був отриманий збиток. Відповідно, показники ефективності діяльності низькі.

IBI-Rating не вбачає факторів, які можуть призвести до підвищення рівня кредитного рейтингу Банку у короткостроковій перспективі. Зниження кредитного рейтингу можливе у разі погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку, зростання кредитних ризиків через погіршення обслуговування наданих кредитів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, посилення збитковості, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від АТ «БАНК БОГУСЛАВ», в тому числі: фінансова звітність за підсумками 2013 2015 рр., та І півріччя 2016 року, а також планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua