Друк

IBI-Rating відновило кредитний рейтинг облігацій ПАТ «Тростянецький м’ясокомбінат» серії А на рівні uaВ-

29.01.2016
IBI-Rating повідомляє про відновлення кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ПАТ «Тростянецький м’ясокомбінат» серії А на рівні uaВ- з прогнозом рейтингу «стабільний».

Зниження активності господарської діяльності ПАТ «Тростянецький м’ясокомбінат» у січні-вересні 2015 року зумовило скорочення чистого доходу Емітента та зниження отриманого чистого прибутку. Боргове навантаження Емітента та його залежність від позикового капіталу залишаються дуже високими, що зумовлено значним обсягом випуску відсоткових облігацій (номінальний обсяг - 450 млн. грн.), метою якого є фінансування реконструкції та збільшення виробничих потужностей підприємства.

Наразі рейтингове агентство IBI-Rating наразі не вбачає передумов для підвищення кредитного рейтингу облігацій. Зниження кредитного рейтингу можливе у разі невиконання зобов’язань за борговими зобов’язаннями та суттєвого погіршення фінансового стану Емітента.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «Тростянецький м’ясокомбінат», в тому числі: річна фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 9 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ПАТ «Тростянецький м’ясокомбінат», інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua