Друк

IBI-Rating відновило кредитний рейтинг облігацій ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат» серії А на рівні uaB-

14.12.2015
IBI-Rating повідомляє про відновлення довгострокового кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат» серії А (обсяг випуску 450 млн. грн. з погашенням у серпні 2017 року) на рівні uaB-, прогноз «стабільний».

Емітент входить до складу найбільшого вітчизняного вертикально інтегрованого аграрного холдингу – Ukrlandfarming. Введення обмежень на закордонному ринку збуту зумовило зниження активності господарської діяльності ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат» та негативно позначилося на основних фінансових результатах. При цьому, за підсумками 9 міс. 2015 року чистий прибуток склав 2 240 тис. грн., чому сприяв значний обсяг фінансових доходів (отримані відсотки за придбаними облігаціями). Емітент зберігає залежність від позикового капіталу та високе боргове навантаження.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: диверсифікація ринків збуту за одночасного зростання виробничої активності, покращення фінансових результатів та зниження рівня боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути невиконання боргових зобов’язань.

Для проведення аналітичного дослідження була використана інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною, в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 9 міс. 2015 року, параметри випусків облігацій серії А, а також матеріали, отримані від ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат».

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua