Друк

IBI-Rating відкликало рейтинг надійності житлового будинку в м. Черкаси по вул. Сержанта Жужоми, 1 (ЖК «Нова Митниця»)

09.12.2015
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про відкликання рейтингу надійності житлового будинку в м. Черкаси по вул. Сержанта Жужоми, 1 (ЖК «Нова Митниця») у зв’язку з введенням будинку в експлуатацію.

ЖК «Нова Митниця» має зручне розташування у центральному районі міста Черкас - Придніпровському. В межах 10 хвилин пішої ходи від об’єкта будівництва розташовані супермаркети та магазини продовольчих товарів, торговий центр, медичні заклади, навчальні заклади, відділення банків, фітнес клуб, ресторани, готелі, розважальний центр та пляжі. Крім того, житловий комплекс має зручну транспортну розв’язку, тому як знаходиться поряд з основними магістралями міста різних напрямків (Київ, Золотоноша, Чигирин, Сміла).

Більш детально ознайомитися з характеристиками житлового будинку в м. Черкаси по вул. Сержанта Жужоми, 1 (ЖК «Нова Митниця»), результатами проведеної оцінки, а також з Методологією визначення рейтингу надійності житлових комплексів можна на сайті Рейтингового агентства IBI-Rating (www.ibi.com.ua) та на сайті Конфедерації забудовників України (www.kbu.org.ua).

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua