Друк

IBI-Rating: три роки у статусі уповноваженого

11.04.2013
IBI-Rating повідомляє про результати своєї трирічної діяльності у статусі уповноваженого рейтингового агентства. Саме 12 квітня 2010 року наше агентство отримало Свідоцтво про включення до Державного реєстру уповноважених рейтингових агентств від Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Це була необхідна умова переходу на наступний рівень розвитку, який закріпив попередню позитивну п’ятирічну історію роботи IBI-Rating на ринку рейтингування. Статус уповноваженого дозволив IBI-Rating наряду з іншими - Рюриком та Експертом - визначати кредитні рейтинги, які визнаються регулятором, і скласти конкуренцію колишньому монополісту – Кредит-Рейтингу.

За результатами трьох років у статусі уповноваженого, IBI-Rating вийшло на провідні позиції в рейтинговому бізнесі, будучи компанією, яка найбільш динамічно розвивається. За цей час долю ринку було збільшено до 30% в сегменті обов’язкового рейтингування (кредитні рейтинги цінних паперів та банків). На сьогоднішній день рейтинговим агентством визначено та підтримується понад 150 рейтингів. Наші клієнти представлені в усіх секторах економіки: корпоративному, фінансовому та муніципальному. Нарощується активність в сегменті необов’язкового рейтингування: визначаються рейтинги надійності вкладів (депозитів), інвестиційної привабливості, фінансової стійкості, що забезпечує компанії до 40% ринку. Важливим напрямом розвитку залишаються дослідження, аналітичні огляди і коментарі.

Статус уповноваженого свідчить про якість роботи IBI-Rating, яка завжди базувалася на принципах, викладених у Кодексі професійної етики IBI-Rating, розробленому відповідно до рекомендацій Міжнародної Організації Регуляторів Ринків Цінних Паперів (IOSCO) у 2003 році.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua