Друк

IBI-Rating провів День відкритих дверей в Лівобережному відділенні ПАТ ‘‘Банк Січ’‘

04.12.2013
3 грудня 2013 року в Лівобережному відділенні ПАТ ‘‘Банк Січ’‘ Ігор Андрусик, начальник відділу стратегічного розвитку IBI-Rating, провів День відкритих дверей в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, приуроченого до Всесвітнього дня заощаджень. Захід проходив у форматі інтерактивного тренінгу для всіх бажаючих навчитися економити та примножувати свої заощадження.

В ході тренінгу Ігор Андрусик розповів слухачам про те, як зберегти свої заощадження, щоб вони не зазнали впливу інфляції, на відміну від способу ‘‘матрацних’‘ заощаджень, про правила і способи інвестування, а також про переваги та ризики, з якими пов'язаний кожен з цих способів. На думку Ігоря Андрусика, незважаючи на те, що одним з найменш ризикових способів інвестування є банківський депозит, вкладникам все ж необхідно проявляти також пильність в разі інвестування своїх заощаджень в банк. Тому увага тренера в ході заходу було приділено також факторам, що впливають на рівень надійності банку, та критеріям надійності банку, таким як рівень кредитного та депозитного рейтингу.

Дні відкритих дверей в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності приурочені до Всесвітнього дня заощаджень, який святкувався в Україні цього року вперше. Такі навчально-просвітницькі заходи у форматі інтерактивних тренінгів спрямовані на підвищення фінансової грамотності населення, а також на популяризацію самої ідеї заощаджень та економії заради фінансової стабільності в майбутньому.