Друк

IBI-Rating взяло участь у прес-конференції Банку Михайлівський та мережі магазинів "Ельдорадо"

14.07.2014
10 липня 2014 року Григорій Перерва, директор рейтингового агентства IBI-Rating, взяв участь у спільній прес-конференції Банку Михайлівський та мережі магазинів "Ельдорадо", яка пройшла в конференц-залі готелю Hyatt Regency Kiev. У заході також брали участь Голова Правління ПАТ "Банк Михайлівський" Ігор Дорошенко та Сергій Цибульский, генеральний директор "Ельдорадо". Прес-конференція була присвячена презентації перших результатів спільного проекту Банку та торговельної мережі. Крім того, в ході прес-конференції було оголошено про запуск нової преміальної картки MasterCard World Elite Eldorado – для найвибагливіших клієнтів, які цінують унікальність.

"На початку року Банк Михайлівський разом з мережею магазинів Ельдорадо запропонували клієнтам спільний продукт "Прибуткова картка + Кредитка". Для Банку Михайлівський це була перша ко-бренд картка в лінійці продуктів Банку. В результаті спільної роботи, за три місяці існування даний продукт отримали понад 300 000 клієнтів, серед яких понад 20 000 клієнтів щоденно ним користуються. Тому ми вирішили зробити унікальний преміальний продукт, щоб задовольнити потреби і VIP-клієнтів також. Це стратегічне рішення, в рамках розвитку Private Banking для наших найшановніших клієнтів", - повідомив Голова Правління ПАТ "Банк Михайлівський" Ігор Дорошенко.

Банк Михайлівський пропонує власникам картки кредитний ліміт до 150 000 грн. з відновлювальною кредитною лінією; пільговий період кредитування – до 90 днів під 0,001% річних на покупки в торговельній мережі та мережі Інтернет; до 25% річних на залишок власних коштів та зняття власних коштів без комісій в мережі банкоматів Банку та мережі "АТМоСфера". Високий рівень захисту грошових коштів клієнта та швидкість розрахунку забезпечить технологія безконтактного чіпу Pay Pass, а завдяки послузі Консьєрж Сервіс – можна бути впевненим, що персональний асистент вирішить будь-який запит в найкоротший строк та на найвищому рівні, 24 години на добу/7 днів на тиждень.

"Банк Михайлівський – досить молодий банк, з моменту його заснування пройшло трохи більше року. Однак приємно спостерігати за тим, наскільки він стрімко розвивається, пропонуючи сучасні та клієнт-орієнтовні продукти з високим ступенем захисту. Такий розвиток в рамках стратегії виправдовує високі рейтинги, які наше рейтингове агентство присвоїло банку", - зазначає Григорій Перерва, директор IBI-Rating.

MasterCard World Elite Eldorado була створена спеціально для клієнтів мережі магазинів "Ельдорадо", які бажають отримувати ексклюзивний банківський сервіс та унікальні привілеї. Адже всім відомо, що картка World Elite MasterCard займає найвищу позицію в ієрархії преміальних карток MasterCard.

"Наша компанія продовжує активно розвивати свою програму лояльності, - зазначив генеральний директор "Ельдорадо" Сергій Цибульский. – Запуск преміальної ко-бренд картки MasterCard World Elite Eldorado – усвідомлений крок. Продукт має на меті задовольнити будь-які бажання наших клієнтів. Послуга Ельдорадо Консьєрж сервіс дозволяє відчути очевидні переваги, які не доступні іншим клієнтам: індивідуальне обслуговування в будь-якому магазині мережі “Ельдорадо”; відкриття магазину в будь-який час саме для  власників  картки; спеціальні умови вибору товару, провідні консультації найкращих спеціалістів тощо. За весь період існування даної пропозиції нею скористувалися 5 000 клієнтів.  Тому ми впевнені, що ця картка знайде своїх щасливих власників, які зможуть оцінити обслуговування найвищого рівня".

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua