Друк

Кредитний рейтинг облігацій АТ ’‘Дельта Банк’‘ серій A1, B1, C1, T, V, W, X, Y, Z підвищений до рівня uaAA- зі зміною прогнозу

09.10.2013
IBI-Rating повідомляє про підвищення кредитного рейтингу іменних відсоткових незабезпечених облігацій АТ "Дельта Банк" серій A1, B1, C1, T, V, W, X, Y, Z з рівня uaA+ до рівня uaAA- зі зміною прогнозу "позитивний" на "стабільний".

Підвищений кредитний рейтинг відображає наявність підтримки з боку власників Банку, в тому числі американської компанії ‘‘Cargill Financial Services International Inc.’‘; помірні показники капіталізації Банку; збереження доброї диверсифікації клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками та наявність диверсифікації клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками; значна питома вага коштів, залучених від регулятора; достатні значення показників ліквідності, щоб нівелювати поточні ризики, та добру збалансованість активів та пасивів за строками до погашення; високі показники прибутковості Банку.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: покращення якості клієнтського кредитного портфеля, зменшення питомої ваги коштів регулятора у ресурсній базі. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження капіталізації, погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; збільшення питомої ваги коштів, залучених від НБУ; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, що може негативно відобразитись на фінансових показниках, а також погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни загалом.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від АТ "Дельта Банк", в тому числі: річна фінансова звітність за період 2010-2012 рр. та за І півріччя 2013 року, планові показники діяльності на ІІ півріччя 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua