Друк

IBI-Rating поки не планує переглядати кредитний рейтинг облігацій ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля"

17.03.2015
Рейтингове агентство IBI-Rating поки не планує ставити на достроковий перегляд кредитний рейтинг облігацій ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля", що входить до групи DTEK, у зв'язку з публікацією фінансових результатів Групи за підсумками 2014 року, та зниженням кредитних рейтингів від міжнародного рейтингового агентства, яке відбулося після цього. У той же час ситуація залишається під пильним наглядом, і ймовірність зниження кредитного рейтингу не виключається.

Рейтингове агентство IBI-Rating на даний момент підтримує довгостроковий кредитний рейтинг облігацій ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля", що входить до групи DTEK. Облігації в обсязі 50 млн. грн. були випущені в 2004 році для фінансування розвитку шахтного фонду підприємства. Термін їхнього погашення - січень 2020 року.

Особливістю емісії, що рейтингується, є те, що оплата відсоткових платежів відбуватиметься одночасно з погашенням, можливість пред'явлення облігацій до дострокового викупу (оферти) не передбачена. Також є підстави вважати, що власниками зазначеного випуску облігацій є компанії групи DTEK. Враховуючи вищевказані особливості, Рейтингове агентство вважає, що зниження фінансових показників DTEK Energy B.V. і зниження його кредитних рейтингів не повинно чинити істотний тиск на даний облігаційний випуск. Крім того, IBI-Rating розраховує на успішну реструктуризацію короткострокових боргових зобов'язань Групи на прийнятних для всіх сторін умовах. Разом з тим Рейтингове агентство продовжує уважно спостерігати за розвитком ситуації і залишає за собою право на перегляд ступеня надійності рейтингованих зобов'язань.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua