IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг цільових облігацій ТОВ «А.В.С.» на рівні uaBBB

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій ТОВ «A.B.C.» серій В, I-P на рівні uaBBB, прогноз «стабільний».

Підтвердження кредитного рейтингу зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. ТОВ «A.B.C.» продовжує будівництво масштабного ЖК «Престиж Хол» у м. Києві, для фінансування якого було випущено цільові облігації, що є об’єктом рейтингування. ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» виступає гарантом фінансування будівництва. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. ТОВ «A.B.C.» має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями.

Чистий дохід ТОВ «A.B.C.» за 3 міс. 2015 року склав 8,4 млн. грн., при цьому діяльність залишалася збитковою, а обсяг непокритого збитку на 31.03.2015 р. становив 535,2 млн. грн. З метою покриття збитків статутний капітал Емітента у ІІІ кварталі 2014 року було збільшено на 200 млн. грн. - до 325 млн. грн.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу облігацій можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: відставання від графіку будівництва та затримка фінансування, відкликання гарантом гарантій, подальше погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ «A.B.C.», в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 3 міс. 2015 року, інформація про випуск цільових облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua