Друк

IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги цільових облігацій ТОВ «АБЦ «Ренесанс»

10.07.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів іменних цільових забезпечених облігацій ТОВ «АБЦ «Ренесанс»:
  • кредитний рейтинг облігацій серій F-K підтверджено на рівні uaBB-, прогноз «стабільний»;
  • кредитний рейтинг облігацій серій L-P підтверджено на рівні uaBBB-, прогноз «стабільний»;
  • кредитний рейтинг облігацій серій Q-V підтверджено на рівні uaBBB-, прогноз «стабільний».
Цільові облігації випущено з метою фінансування будівництва будинків у ЖК «Нова митниця» по вул. Сержанта Жужоми у м. Черкаси. Житловий будинок №2 комплексу, для фінансування якого було випущено облігації серій F-K, введено в експлуатацію у серпні 2014 року. Будівельна готовність будинку №3.1 (облігації серій L-P) на кінець березня 2015 року становила 98%. Готовність будинків №3.2 та №3.3 (облігації серій Q-V) становила 9% та 21% відповідно.

ТОВ «АБЦ «Ренесанс» має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів за рахунок цільових облігацій. Крім того, значний досвід у зведенні об’єктів нерухомості має субпідрядник, який також володіє виробничою базою та парком спеціалізованої будівельної техніки. Рейтингове агентство також відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитних рейтингів може вплинути: перевищення 50% будівельної готовності будинків №3.2 та №3.3 за умов дотримання/випередження графіку будівництва; зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «АБЦ «Ренесанс», в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 3 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «АБЦ «Ренесанс», інформація про випуски облігацій серій F-K, L-P, Q-V, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua