Друк

IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «РУШ» серії D до рівня uaBBB+

20.06.2016
IBI-Rating повідомляє про підвищення довгострокового кредитного рейтингу відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ «РУШ» серії D з рівня uaBBB до рівня uaBBB+ зі зміною прогнозу з «позитивний» на «стабільний».

Підвищення довгострокового кредитного рейтингу облігацій зумовлено збереженням позитивної динаміки розвитку роздрібних магазинів мережі «лінія магазинів EVA», а також зростанням ключових фінансових показників за підсумками аналізованого періоду.

Динамічний розвиток торговельної мережі, що реалізує косметичну та парфумерну продукцію, товари для гігієни та дому, а також підвищення цін на продукцію зумовили суттєве покращення фінансових результатів ТОВ «РУШ». Так, чистий дохід за 2015 рік зріс на 41,2% – до 3 863,3 млн. грн., а чистий прибуток склав 167 млн. грн. За 3 міс. 2016 року приріст чистого доходу склав 38,2%, а чистий прибуток досягнув 31,4 млн. грн. Рівень боргового навантаження Емітента зберігся на низькому рівні – співвідношення чистого боргу та показника EBITDA, розрахованого за попередні 12 місяців, залишався на рівні 0,6х як на кінець грудня 2015 року, так і на кінець березня 2016 року. Додатковим механізмом захисту інтересів покупців облігацій є наявність ковенант за облігаційною позикою.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «РУШ», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр. та 3 міс. 2016 року, параметри випуску облігацій серії D, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративный департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua