Друк

IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг облігацій ПрАТ «МЖК Інтернаціоналіст» серії S

23.09.2016
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підвищення кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ПрАТ «МЖК Інтернаціоналіст» серії S з рівня uaBBB-, прогноз «позитивний» до рівня uaBBB, прогноз «стабільний».

Підвищення довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту зумовлено прогресом будівництва житлового будинку №36 у мікрорайоні МЖК «Інтернаціоналіст» с. Циркуни Харківського р-ну Харківської обл., для фінансування якого було випущено цільові облігації серії S. Так, на кінець червня 2016 року будівельна готовність об’єкту становила 63% (приріст за І півріччя склав 25 в.п.), загальний обсяг капіталовкладень – понад 24 млн. грн. Земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, знаходиться у безстроковому користуванні у ПрАТ «МЖК Інтернаціоналіст». Завершення робіт заплановано на грудень 2016 року. Емітент має значний досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями.

Наразі IBI-Rating не вбачає передумов для підвищення кредитного рейтингу у короткостроковій перспективі. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: несвоєчасність фінансування та значне відставання від графіку будівництва, чого наразі не відбувається.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ «МЖК Інтернаціоналіст», в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2013 2015 рр. та 6 міс. 2016 року, довідкова інформація про діяльність ПрАТ МЖК «Інтернаціоналіст», інформація про випуск облігацій серії S, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент. З
а додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua