Друк

IBI-Rating підвищило кредитні рейтинги цільових облігацій ТОВ «АБЦ «Ренесанс»

09.12.2015
IBI-Rating повідомляє про підвищення довгострокових кредитних рейтингів іменних цільових забезпечених облігацій ТОВ «АБЦ «Ренесанс»:
  • кредитний рейтинг облігацій серій F-K підвищено з рівня uaBB- до uaBBB, прогноз «стабільний»;
  • кредитний рейтинг облігацій серій L-P підвищено з рівня uaBBB- до uaBBB прогноз «стабільний»;
  • кредитний рейтинг облігацій серій Q-V підвищено з рівня uaBBB- до uaBBB, прогноз «стабільний».
Підвищення кредитних рейтингів облігацій зумовлено введенням в експлуатацію житлових будинків ЖК «Нова митниця» поз. 2 (серії F-K) та поз. 3.1 (серії L-P) по вул. Сержанта Жужоми у м. Черкаси, а також суттєвим зростанням рівня будівельної готовності будинків поз. 3.2 (серії Q-S) та поз. 3.3 (T-V) до 52% та 73% відповідно станом на кінець вересня 2015 року.

ТОВ «АБЦ «Ренесанс» має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів за рахунок цільових облігацій. Крім того, значний досвід у зведенні об’єктів нерухомості має субпідрядник, який також володіє виробничою базою та парком спеціалізованої будівельної техніки. Рейтингове агентство також відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть в подальшому призвести до підвищення рівня кредитних рейтингів цільових облігацій. Зниження кредитних рейтингів можливе у разі невиконання зобов’язань щодо погашення облігацій; суттєвого відставання від графіків будівництва будинків №3.2 та №3.3, чого на даному етапі не відбувається.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «АБЦ «Ренесанс», в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 9 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «АБЦ «Ренесанс», інформація про випуски облігацій серій F-K, L-P, Q-V, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua