Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПрАТ «УПСК» на рівні uaAA

04.10.2016
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПрАТ «УПСК» на рівні uaAA, прогноз рейтингу «стабільний».

Підтверджений рівень рейтингу Страховика обумовлений прийнятними показниками капіталізації та платоспроможності, високою якістю та достатньою диверсифікацією активів, якими представлені страхові резерви. Рейтингове агентство IBI-Rating звертає увагу на істотну частку резерву заявлених, але не виплачених збитків, збиткову основну діяльність, високе значення співвідношення операційних витрат до зароблених платежів, а також уразливість Страховика до окремих фінансових ризиків у зв’язку з кон’юнктурою ринку та нестабільною ситуацією в країні. В свою чергу, Рейтингове агентство зазначає відсутність боргового навантаження, наявність широкої клієнтської бази та добре розвинених каналів продажу, що сприяє стабільній динаміці надходжень страхових платежів.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть призвести до зміни рівня кредитного рейтингу ПрАТ «УПСК» у короткостроковій перспективі. На рівень рейтингу можуть впливати наступні обставини: зміна рівня платоспроможності (ліквідності) страхової Компанії, зростання залежності діяльності страховика від вкладень в цінні папери окремих емітентів, зростання комбінованого показника збитковості, а також негативні чинники розвитку страхового ринку України, що може призвести до погіршення діяльності Компанії та її фінансових показників.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ «УПСК», в тому числі: річна фінансова звітність за 2013-2015 рр. та І півріччя 2016 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua