Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» на рівні uaAA

12.07.2016
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» на рівні uaAA, прогноз рейтингу «стабільний».

Підтверджений рівень рейтингу Страховика обумовлений прийнятними показниками капіталізації, збалансованістю страхового портфеля, сильними ринковими позиціями, наявністю розгалужених каналів продажів, що сприяє стабільній динаміці надходжень страхових платежів, незважаючи на чутливість Страховика до окремих фінансових ризиків у зв'язку з кон'юнктурою фінансового ринку України та нестабільною ситуацією в країні. Також слід зазначити високі показники платоспроможності, високу якість і достатню диверсифікацію активів, якими представлені страхові резерви. Рейтингове агентство IBI-Rating зазначає також істотну частку резерву заявлених, але не виплачених збитків, а також відсутність боргового навантаження. Разом з цим, слід відмітити високе значення комбінованого показника збитковості.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть призвести до зміни рівня кредитного рейтингу ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» у короткостроковій перспективі. На рівень рейтингу можуть впливати наступні обставини: зміна рівня платоспроможності (ліквідності) страхової Компанії, зростання залежності діяльності страховика від вкладень в цінні папери окремих емітентів, збільшення операційних витрат і зростання комбінованого показника збитковості з огляду на негативні фактори розвитку страхового ринку України в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», в тому числі: річна фінансова звітність за 2013-2015 рр. та І квартал 2016 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua