Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «ОКСІ БАНК» на рівні uaBBB-

12.07.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «ОКСІ БАНК» на рівні uaBBB-, з прогнозом «стабільний».

Підтвердження рівня кредитного рейтингу ПАТ «ОКСІ БАНК» обумовлено збереженням високих показників капіталізації та ліквідності. Разом з цим, зберігається уразливість Банку до окремих фінансових ризиків у зв'язку з кон'юнктурою ринку та нестабільною ситуацією в країні. Рейтингове агентство також відзначає збереження концентрації дохідних активів за основними позичальникам і ресурсної бази за ключовими кредиторам, що підсилює його чутливість до кредитного ризику і ризику ліквідності. У той же час, рейтингове агентство IBI-Rating відзначає не збалансованість належним чином активів і зобов'язань ПАТ «ОКСІ БАНК» за строками до погашення до 31 дня.

Протягом аналізованого періоду діяльність Банку була прибутковою, при цьому ефективності діяльності фінансової установи знаходиться на низькому рівні.

IBI-Rating не бачить чинників, які можуть призвести до підвищення рівня кредитного рейтингу Банку в короткостроковій перспективі.

Зниження кредитного рейтингу можливо у випадку погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення обслуговування наданих кредитів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, посилення збитковості, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «ОКСІ БАНК», в тому числі: фінансова звітність за підсумками 2013-2015 рр, І кварталу 2016 року, а також планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел , яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua