Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «КРИСТАЛБАНК» на рівні uaBBB-

27.01.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «КРИСТАЛБАНК» на рівні uaBBB- з прогнозом рейтингу «стабільний».

Підтвердження рівня кредитного рейтингу ПАТ «КРИСТАЛБАНК» обумовлено збереженням високих показників капіталізації та ліквідності Банку. Разом з тим, існує ймовірність підвищення уразливості Банку до окремих фінансових ризиків у зв’язку з кон’юнктурою ринку та нестабільною ситуацією в країні. Рейтингове агентство відмічає покращення диверсифікації клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками, за одночасного збереження значної концентрації клієнтського кредитного портфелю за основними позичальниками. В аналізованому періоді діяльність ПАТ «КРИСТАЛБАНК» була прибутковою. Укріплення ринкових позицій Банку обмежується значною конкуренцією на ринку банківських послуг.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть призвести до підвищення рівня кредитного рейтингу Банку. Зниження кредитного рейтингу можливе у разі погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків внаслідок погіршення обслуговування наданих кредитів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, зниження показників ефективності діяльності та збиткова діяльність, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «КРИСТАЛБАНК», в тому числі: фінансова звітність за 11 місяців 2015 року, планові показники діяльності на 2016 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Департамент рейтингів фінансової сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua