Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «КБ «Інвестбанк» на рівні uaBBB-

22.07.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «КБ «Інвестбанк» на рівні uaBBB- зі збереженням прогнозу «стабільний».

Підтвердження рівня кредитного рейтингу ПАТ «КБ «Інвестбанк» зумовлено збереженням високих показників капіталізації та ліквідності фінансової установи. Зберігається чутливість Банку до кредитного ризику через значну залежність клієнтського кредитного портфеля від основних позичальників. Основою ресурсної бази є кошти клієнтів, зокрема фізичних осіб, які є достатньо диверсифікованими, тому клієнтський депозитний портфель достатньо диверсифікований за основними вкладниками. Разом з цим, Рейтингове агентство відмічає, що існує ймовірність підвищення уразливості ПАТ «КБ «Інвестбанк» до окремих фінансових ризиків у зв’язку з кон’юнктурою ринку та нестабільною ситуацією в країні. Протягом аналізованого періоду Банк здійснює прибуткову діяльність.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть призвести до підвищення рівня кредитного рейтингу Банку у короткостроковій перспективі. Зниження кредитного рейтингу можливе у разі погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення обслуговування наданих кредитів, зниження якості портфеля цінних паперів, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «КБ «Інвестбанк», в тому числі: річна фінансова звітність за період 2011-2015 рр. та 3 міс. 2016 року, планові показники діяльності на 2016 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua