Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «ЮНЕКС БАНК» на рівні uaBBB+

14.07.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «ЮНЕКС БАНК» на рівні uaВВВ+, зі збереженням прогнозу «стабільний».

Підтвердження рівня кредитного рейтингу ПАТ «ЮНЕКС БАНК» обумовлено збереженням достатніх показників капіталізації та ліквідності Банку. Разом з тим, Рейтингове агентство відмічає чутливість Банку до кредитного ризику через високу концентрацію клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками. Також зберігається суттєва концентрація ресурсної бази за основними кредиторами та зобов’язань за строками до погашення, що обмежує фінансову гнучкість Банку та може негативно вплинути на ліквідність ПАТ «ЮНЕКС БАНК». Протягом І кварталу 2016 року діяльність Банку була прибутковою, що призвело до покращення показників ефективності діяльності ПАТ «ЮНЕКС БАНК».

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть призвести до підвищення рівня кредитного рейтингу Банку у короткостроковій перспективі. Зниження кредитного рейтингу можливе у разі погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення обслуговування наданих кредитів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, зниження показників ефективності діяльності, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «ЮНЕКС БАНК», в тому числі: річна фінансова звітність за період 2013-2015 рр. та 3 місяці 2016 року, планові показники діяльності на 2016 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua