Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «Банк ¾» на рівні uaBBB

21.07.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «Банк ¾» на рівні uaBBB, з прогнозом «у розвитку».

Підтвердження рівня кредитного рейтингу ПАТ «Банк ¾» обумовлено збереженням достатніх показників капіталізації, а також збалансованістю активів та зобов’язань за строками до погашення. Разом з цим, зберігається уразливість Банку до окремих фінансових ризиків у зв'язку з кон'юнктурою ринку та нестабільною ситуацією в країні. Рейтингове агентство також відзначає збереження концентрації кредитного портфеля за основними позичальниками, що підсилює його чутливість до кредитного ризику, та концентрацію ресурсної бази за ключовими кредиторам, що обмежує фінансову гнучкість Банку.

Протягом аналізованого періоду діяльність Банку була прибутковою, при цьому показники ефективності діяльності фінансової установи знаходиться на невисокому рівні.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть призвести до зміни рівня кредитного рейтингу Банку у короткостроковій перспективі. На рівень кредитного рейтингу можуть впливати наступні обставини: зміна рівня платоспроможності (ліквідності) Банку, зростання кредитних ризиків через погіршення обслуговування наданих кредитів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, зниження рівня прибутковості, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «Банк ¾», в тому числі: фінансова звітність за підсумками 2013-2015 рр, та І кварталу 2016 року, а також планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел , яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua