Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ АКБ «Львів» на рівні uaBBB

23.12.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ АКБ «Львів» на рівні uaBBB зі збереженням прогнозу «стабільний».

Підтвердження рівня кредитного рейтингу ПАТ АКБ «Львів» обумовлено збереженням прийнятних показників капіталізації фінансової установи за наявності значного обсягу непокритих збитків минулих років. Разом з тим, існує ймовірність підвищення уразливості Банку до окремих фінансових ризиків у зв’язку з кон’юнктурою ринку та нестабільною ситуацією в країні.

Слід зазначити збалансованість активів та зобов’язань за строками до погашення до 1 року належним чином. В той же час, зберігається уразливість ПАТ АКБ «Львів» до кредитного ризику через концентрацію клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками. Клієнтський депозитний портфель залишається добре диверсифікованим за основними вкладниками. Показники ефективності діяльності зберігаються на низькому рівні.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть призвести до підвищення рівня кредитного рейтингу Банку у короткостроковій перспективі. Зниження кредитного рейтингу можливе у разі погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення обслуговування наданих кредитів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, посилення збитковості, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ АКБ «Львів», в тому числі: річна фінансова звітність за період 2011-2014 рр. та 9 міс. 2015 року, планові показники діяльності на 2016 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Департамент рейтингів фінансової сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua