Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «ТОРГІМПОРТ» серії А на рівні uaB

11.01.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних дисконтних незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ «ТОРГІМПОРТ» на рівні uaB, прогноз «стабільний».

Кредитний рейтинг боргового інструменту відображає нестабільність фінансових результатів ТОВ «ТОРГІМПОРТ» та залежність від зовнішніх джерел фінансування. IBI-Rating відмічає інформаційну закритість та непрозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: покращення фінансових результатів за одночасного зростання показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання зобов’язань за облігаціями; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «ТОРГІМПОРТ», в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «ТОРГІМПОРТ», інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua