Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «РУШ» серії D на рівні uaBBB

11.01.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ «РУШ» серії D на рівні uaBBB зі зміною прогнозу з «стабільний» на «позитивний».

ТОВ «РУШ» займається торговельною діяльністю, керуючи мережею роздрібних магазинів «лінія магазинів EVA», що реалізує косметичну та парфумерну продукцію, товари для гігієни та дому. Загалом, станом на 30.09.2015 р. торгівельна мережа ТОВ «РУШ» становила 290 магазинів, порівняно 225 магазинами на початок поточного року. Емітент планує подальший активний розвиток мережі.

Динамічний розвиток торговельної мережі протягом аналізованого періоду, а також підвищення цін на продукцію зумовили суттєве покращення фінансових результатів ТОВ «РУШ». Так, чистий дохід за 9 міс. 2015 року виріс на 45,6%, а чистий прибуток склав 101,4 млн. грн., проти 10,5 млн. грн. за аналогічний період попереднього року. Погашення частини зобов’язань за банківськими кредитами за одночасного зростання фінансових результатів сприяло зниженню боргового навантаження Емітента. Наявність ковенант за облігаційною позикою є додатковим механізмом захисту інтересів власників облігацій. Всі вище зазначені тенденції стали передумовою для зміни прогнозу на «позитивний», що вказує на можливість підвищення рейтингу у разі продовження цих тенденцій.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «РУШ», в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 9 міс. 2015 року, параметри випуску облігацій серії D, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua