Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «ЛД-ПЕРСПЕКТИВА» на рівні uaВВВ-

09.12.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ТОВ «ЛД-ПЕРСПЕКТИВА» серії А на рівні uaВВВ-, прогноз «стабільний».

Підтвердження довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися Рейтинговим агентством раніше. Першочерговим залишається наявність за випуском облігацій поруки з боку ТОВ «Камаз Транс-Сервіс», основним видом діяльності є міжнародні транспортні перевезення власним автотранспортом. За результатами 9 міс. 2015 року чистий дохід Поручителя збільшився на 53,9% - до 159 963 тис. грн., чистий прибуток склав 23 377 тис. грн. Суттєве покращення фінансових результатів знизило боргове навантаження ТОВ «Камаз-Транс-Сервіс».

Слід зазначити, що у власності ТОВ «ЛД-ПЕРСПЕКТИВА» знаходиться тризірковий готельний комплекс «Русь» у м. Києві, що забезпечує Емітента стабільними надходженнями від здачі комплексу в оренду готельному оператору. За 9 міс. 2015 року чистий дохід Емітента склав 13 500 тис. грн., що відповідає результату аналогічного періоду попереднього року. Рейтингове агентство відмічає чутливість ринків оренди готельної та комерційної нерухомості до економічної ситуації в країні. В аналізованому періоді зберіглася висока залежність Емітента від позикового капіталу та високе боргове навантаження.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть призвести до підвищення рівня кредитного рейтингу відсоткових облігацій ТОВ «ЛД-ПЕРСПЕКТИВА». Зниження кредитного рейтингу можливе у разі невиконання зобов’язань за облігаціями; суттєвого погіршення фінансового стану Емітента/Поручителя; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «ЛД-ПЕРСПЕКТИВА», в тому числі: фінансова звітність ТОВ «ЛД-ПЕРСПЕКТИВА» та Поручителя (ТОВ «Камаз-Транс-Сервіс») за 2012-2014 рр. та 9 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «ЛД-ПЕРСПЕКТИВА» та Поручителя, інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua