Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «КИТАЙ ГОРОД» серії А на рівні uaССС

08.07.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних дисконтних незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ «КИТАЙ ГОРОД» на рівні uaССС, прогноз – «негативний».

У періоді, що підлягав дослідженню, ТОВ «КИТАЙ ГОРОД» не проводив активної господарської діяльності, що стало причиною збиткової діяльності. Значний обсяг зобов’язань, у тому числі за дисконтними облігаціями, обумовив високу залежність від зовнішніх джерел фінансування. Також відмічається інформаційна закритість та непрозорість Емітента.

Прогноз «негативний» вказує на можливість зниження кредитного рейтингу у разі невиконання боргових зобов’язань, порушення справи про банкрутство, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «КИТАЙ ГОРОД», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр. та 3 міс. 2016 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «КИТАЙ ГОРОД», інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua