Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» серії В

11.11.2016
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» серії В на рівні uaA, прогноз «стабільний».

ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» входить до складу вертикально інтегрованої групи компаній «Глобино», що займає провідні позиції на вітчизняному ринку м’ясних та ковбасних виробів. Емітент володіє необхідними виробничими потужностями, широким асортиментом продукції, має значний рівень забезпеченості власною сировинною базою (продукція дочірньої компанії), а також налагоджену систему збуту. Компанія орієнтується на внутрішній ринок, реалізуючи істотний обсяг продукції через національні роздрібні мережі. Агентство відмічає конкуренцію на вітчизняному ринку м'ясних та ковбасних виробів в умовах низької купівельної спроможності населення, а також складну економічну ситуацію в країні, що негативно впливає на потенціал зростання і платоспроможність економічних суб'єктів.

Чистий дохід ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» за 6 міс. 2016 року збільшився на 11,1% і склав 946,4 млн. грн. Фінансовим результатом від операційної діяльності став прибуток у розмірі 12,1 млн. грн., проти збитку у розмірі 55,4 млн. грн. за аналогічний період попереднього року. Проте чистий фінансовий результат залишився від’ємним в результаті втрат від неопераційних курсових різниць від девальвації гривні. Обсяг збитку суттєво зменшився, склавши 26,1 млн. грн., проти 87,6 млн. грн. за І півріччя 2015 року.

Рішення про відкрите публічне розміщення іменних процентних незабезпечених облігацій серії В на суму 100 млн. грн. було прийнято загальними зборами учасників ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат» у вересні 2012 року. Фактично було розміщено облігації на суму 15 млн. грн. Зобов’язання за облігаціями на кінець червня 2016 року становили 7,7 млн. грн.

Зобов’язання ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» за валютними позиками від міжнародних фінансових організацій на кінець червня 2016 року становили 20,1 млн. USD, або 498,8 млн. грн. екв. Значний обсяг позик в іноземній валюті підвищує чутливість Емітента до валютного ризику. Покращення фінансових результатів Емітента за підсумками І півріччя 2016 року, а також зменшення обсягу боргових зобов’язань зумовило зниження рівня боргового навантаження на Емітента, яке оцінюється як все ще значне.

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua