Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Броварський домобудівний комбінат «Меркурій» серій S, T, U на рівні uaCC

27.01.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ТОВ «Броварський домобудівний комбінат «Меркурій» серій S, T, U на рівні uaCC, прогноз «негативний».

В умовах наближення кінцевих строків погашення цільових облігацій, житловий будинок у м. Бровари Київської області, для фінансування якого було випущено облігації, залишається недобудованим. IBI-Rating також відмічає інформаційну закритість та непрозорість Емітента.

Згідно допущень, що використовуються IBI-Rating при рейтингуванні цільових облігацій за Національною рейтинговою шкалою, кредитний рейтинг на рівні uaCC передбачає допущення затримки виконання зобов’язань з погашення цільових облігацій строком понад 12 місяців. Негативний прогноз вказує на можливість подальшого зниження рейтингу в разі більш тривалої затримки виконання зобов’язань щодо погашення цільових облігацій серій S, T, U.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Броварський домобудівний комбінат «Меркурій», в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 6 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «Броварський домобудівний комбінат «Меркурій», інформація про випуск цільових облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua