Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій серії В емітента ТОВ «Укржилстрой плюс» на рівні uaCC

08.07.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій серії В емітента ТОВ «Укржилстрой плюс» на рівні uaCC, прогноз – «негативний».

Облігації було випущено для фінансування будівництва житлового будинку 7б по вул. Хантадзе у м. Іллічівськ Одеської області. Погашення облігацій шляхом передачі у власність нерухомості мало завершитися в січні 2016 року. Станом на 31.03.2016 р. будівництво призупинене внаслідок недостатнього фінансування, рівень готовності будинку, за даними Емітента, становив 73%.

Згідно допущень, що використовуються IBI-Rating при рейтингуванні цільових облігацій за Національною рейтинговою шкалою, кредитний рейтинг на рівні uaCC передбачає допущення затримки виконання зобов’язань з погашення цільових облігацій строком понад 12 місяців. Прогноз «негативний» вказує на можливість подальшого зниження кредитного рейтингу.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Укржилстрой плюс», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр. та 3 міс. 2016 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «Укржилстрой плюс», інформація про випуск облігацій серії В, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua