Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ПрАТ «СК «ДІМ СТРАХУВАННЯ» серії A на рівні uaA–

11.01.2017
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу облігацій ПрАТ «СК «ДІМ СТРАХУВАННЯ» серії A на рівні uaA–, прогноз рейтингу «стабільний».

Підтвердження рівня рейтингу облігацій ПрАТ «СК «ДІМ СТРАХУВАННЯ» обумовлено диверсифікацією страхового портфеля, прийнятною якістю і достатньою диверсифікацією активів, якими представлені страхові резерви, високими показниками платоспроможності (станом на 01.10.2016 р. фактичний запас платоспроможності перевищував нормативний в 20 разів), а також прийнятним відношенням обсягу випуску облігацій до власного капіталу.
В свою чергу, Рейтингове агентство зазначає слабкі ринкові позиції Страховика, а також слабо розвинені канали продажів та суттєвий обсяг інвестицій в цінні папери, що посилює чутливість до ринкового ризику. Також слід зазначити збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення і підприємств реального сектору та негативно впливає на рівень довіри до фінансових установ.

За підсумками 9 місяців 2016 року результат від основної діяльності ПрАТ «СК «ДІМ СТРАХУВАННЯ» склав 340 тис. грн., чистий прибуток за цей період склав 222 тис. грн.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть призвести до підвищення рівня кредитного рейтингу облігацій страхової Компанії у короткостроковій перспективі. Зниження кредитного рейтингу можливе у разі зниження платоспроможності (ліквідності) страхової Компанії, зростання залежності діяльності Страховика від вкладень у цінні папери окремих емітентів, зростання комбінованого показника збитковості, а також негативні чинники розвитку страхового ринку України, що може призвести до погіршення діяльності Компанії та її фінансових показників.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ «СК «ДІМ СТРАХУВАННЯ», в тому числі: річна фінансова звітність за 2013-2015 рр. та за 9 місяців 2016 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua