Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ПрАТ «Енергополь-Україна» на рівні uaBBB

19.10.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових забезпечених облігацій ПрАТ «Енергополь-Україна» серій А-3–P-3, S-3, X-3 на рівні uaBBB, зі зміною прогнозу зі «стабільний» на «негативний» та включенням до Контрольного списку рейтингів.

ПрАТ «Енергополь-Україна» здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж інших регіонів України. При цьому Емітент має значний досвід реалізації проектів у сфері промислового будівництва (з 1991 року Емітентом було збудовано/реконструйовано близько 20 об’єктів). На сьогоднішній день ПрАТ «Енергополь-Україна» реалізує проект будівництва ЖК «Міністерський» (м. Київ) загальною площею понад 280 тис. кв. м. У липні 2012 року введено в експлуатацію І чергу Комплексу, у листопаді 2013 року – ІІ чергу.

Зміна прогнозу кредитного рейтингу облігацій та включення до Контрольного списку рейтингів зумовлена відхиленням від початкових термінів будівництва ІІІ черги ЖК «Міністерський», для фінансування якого було випущено цільові облігації, термін погашення яких настає 29.12.2015 року.На кінець червня 2015 року на ІІІ черзі ЖК «Міністерський» було: завершено монолітні роботи та роботи з цегляної кладки; тривав монтаж металопластикових вікон і вентильованого фасаду; велися внутрішні, інженерні та оздоблювальні роботи на всіх секціях будівлі. Будівельна готовність за оцінками ПрАТ «Енергополь-Україна» на 30.06.2015 р. перевищувала 70%. За січень червень 2015 року було профінансовано 123 млн. грн., на 30.06.2015 р. загальний обсяг фінансування склав 395 млн. грн. (85% кошторису).

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: несвоєчасність фінансування та значне відставання від графіку будівництва, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження рівня кредитоспроможності були використані матеріали, отримані від ПрАТ «Енергополь-Україна», в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2012-2014 рр. та 6 міс. 2015 року, параметри випуску цільових облігацій серій А-3–P-3, S-3, X-3, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство IBI Rating вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua