Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» серій А-Y на рівні uaBBB+

18.11.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» серій А-Y (загальний обсяг випуску – 50 млн грн з погашенням у 2020 році) на рівні uaBBB+, прогноз «у розвитку».

Збереження прогнозу рейтингу зумовлено триваючим процесом реструктуризації боргових зобов’язань групи «ДТЕК» – найбільшої вертикально-інтегрованої енергетичної групи України, до складу якої входить Емітент.

ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» зберігає провідне місце в українській вугільній промисловості (45,5% від загального обсягу видобутку вугілля за 9 міс. 2016 року).

За 9 міс. 2016 року чистий дохід ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» знизився, порівняно з аналогічним періодом попереднього року, на 1,2% та склав 14 139,2 млн грн. Прибуток від операційної діяльності склав 263,5 млн грн, проти 721,4 млн грн за 9 міс. 2015 року. Діяльність Емітента за підсумками 9 міс. 2016 року була збитковою – чистий збиток склав 436,5 млн грн. Збитковість значною мірою зумовлена суттєвим обсягом витрат, що не пов’язані з операційною діяльністю (благодійна та спонсорська допомога, тощо). Рівень борового навантаження ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» на кінець вересня 2016 року оцінюється як низький, при цьому більша частина боргу обліковувалося у складі короткострокових зобов’язань.

Перегляд рівня кредитного рейтингу облігацій буде залежати від успішності процесу реструктуризації боргових зобов’язань групи «ДТЕК», своєчасності виконання боргових зобов’язань Емітентом, рівня його боргового навантаження, динаміки фінансових результатів та показників ефективності діяльності, політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр. та 9 міс. 2016 року, довідкова інформація про діяльність ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», параметри випуску облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, очікування Рейтингового агентства «IBI-Rating», а також інформація з відкритих джерел (www.dtek.com, www.ukrstat.gov.ua, www.mpe.kmu.gov.ua, www.smida.gov.ua), яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент IBI-Rating
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua