Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ПП «Новий світ» серії A на рівні uaBBB

17.12.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ПП «Новий світ» серії A на рівні uaBBB з прогнозом «стабільний».

ПП «Новий світ» входить до складу вертикально інтегрованого агрохолдингу «ТАС АГРО». Облігації номінальною вартістю 50 млн. грн. випущено з метою фінансування придбання сировини та матеріалів, а також оновлення обладнання та механізмів ПП «Новий світ». Підприємство займається вирощуванням сільськогосподарських культур: озимої пшениці, соняшника, кукурудзи, озимого ячменю та сої на сільськогосподарських угіддях загальною площею понад 3,3 тис. га у Кіровоградській області. Діяльність Емітента, як і решти вітчизняних сільськогосподарських підприємств, має високу чутливість до впливу факторів, таких як природно-кліматичні умови, державне регулювання галузі, ціни на нафтопродукти та хімічні добрива. Також слід відмітити сезонність діяльності Емітента, що зумовлює коливання оборотного капіталу.

За підсумками 9 міс. 2015 рок ПП «Новий світ» отримано 10,4 млн. грн. чистого прибутку, рентабельність продажів за цей період склала 34,7%, що вказує на високі показники ефективності діяльності. Рівень боргового навантаження знаходиться на прийнятному рівні. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість ПП «Новий світ».

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зростання фінансових результатів за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зниження рівня боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання боргових зобов’язань, зниження фінансових результатів та показників ефективності діяльності, зростання рівня боргового навантаження, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПП «Новий світ», в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 9 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ПП «Новий світ», інформація про випуск облігацій серії A, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua