Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат» серії А на рівні uaB-

08.06.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат» серії А (обсяг випуску 450 млн. грн. з погашенням у серпні 2017 року) на рівні uaB-, прогноз «стабільний».

Емітент входить до складу найбільшого вітчизняного вертикально інтегрованого аграрного холдингу – Ukrlandfarming. Введення обмежень на зовнішніх ринках збуту зумовило зниження активності господарської діяльності ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат» та зменшення обсягу чистого доходу. При цьому, діяльність Емітента за результатами І кварталу 2016 року була прибутковою – чистий прибуток склав 3,1 млн. грн., тоді як за підсумками 2015 року отримано 49,8 млн. грн. чистого збитку.

Борг ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат» формується виключно зобов’язаннями за відсотковими облігаціями серії А, обсяг яких за січень-березень 2016 року залишився незмінним (449,9 млн. грн. на 31.03.2016 р.). Боргові зобов’язання номіновано у гривнях, що знижує чутливість Емітента до валютного ризику в умовах девальвації гривні. Зберігається залежність від позикового капіталу та високе боргове навантаження.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які б могли вплинути на підвищення рівня кредитного рейтингу облігацій. Негативно на рівні кредитного рейтингу може позначитися невиконання боргових зобов’язань, порушення щодо Емітента справи про банкрутство, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження була використана інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною, в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр. та 3 міс. 2016 року, параметри випусків облігацій серії А, а також матеріали, отримані від ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат».

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua