Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» серій А-Y на рівні uaBBB+

12.11.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» серій А-Y (загальний обсяг випуску – 50 млн. грн. з погашенням у 2020 році) на рівні uaBBB+, прогноз «стабільний».

ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» займає провідне місце в українській вугільній промисловості (48,8% від загального обсягу видобутку вугілля у І півріччі 2015 року), зміцнюючи свої позиції на фоні загальноринкового скорочення. Вагомим фактором також є входження Емітента до складу найбільшої вертикально-інтегрованої енергетичної групи України – «ДТЕК».

Зростання обсягів реалізації за одночасного підвищення цін на вугільну продукцію позитивно позначилося на чистому доході ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» за аналізований період. Так, чистий дохід за 6 міс. 2015 року склав 9 865 млн. грн., що у 2,3 рази перевищує результат аналогічного періоду попереднього року. Боргове навантаження зросло, проте його рівень оцінюється як низький.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу облігацій можуть вплинути: покращення фінансових результатів за одночасного зростання показників ефективності діяльності, підвищення ліквідності, зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: невиконання фінансових зобов’язань, зниження фінансових результатів та погіршення показників ефективності діяльності, зростання боргового навантаження, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 6 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», параметри випуску облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, очікування Рейтингового агентства «IBI Rating», а також інформація з відкритих джерел (www.dtek.com, www.ukrstat.gov.ua, www.mpe.kmu.gov.ua, www.stockmarket.gov.ua), яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент IBI-Rating
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua