Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг цільових облігацій ТОВ «Укржилстрой плюс» серії В на рівні uaCC

22.12.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій серії В емітента ТОВ «Укржилстрой плюс» на рівні uaCC, прогноз «негативний».

Облігації було випущено для фінансування будівництва житлового будинку по вул. Хантадзе, 7б у м. Чорноморськ Одеської області. Низька активність та періодичне зупинення будівельних робіт зумовлює значну затримку виконання зобов’язань щодо передачі приміщень власникам облігацій, термін погашення яких минув у січні 2016 року.

Згідно допущень, що використовуються IBI-Rating при рейтингуванні цільових облігацій за Національною рейтинговою шкалою, кредитний рейтинг на рівні uaCC передбачає допущення затримки виконання зобов’язань з погашення цільових облігацій строком понад 12 місяців.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Укржилстрой плюс», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр. та 9 міс. 2016 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «Укржилстрой плюс», інформація про випуск облігацій серії В, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua