Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг цільових облігацій ТОВ «А.В.С.» на рівні uaBBB

22.10.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій ТОВ «A.B.C.» серій В, J, K, M-P на рівні uaBBB, прогноз «стабільний».

Підтвердження кредитного рейтингу зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. ТОВ «A.B.C.» продовжує будівництво масштабного ЖК «Престиж Хол» у м. Києві, для фінансування якого було випущено цільові облігації, що є об’єктом рейтингування. ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» виступає гарантом фінансування будівництва. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. ТОВ «A.B.C.» має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Додатково необхідно відмітити масштабність проекту Житлово-офісного комплексу "Престиж Хол", що передбачає зведення сучасного комплексу преміум-класу, загальною проектною площею 119 572,2 кв. м, розрахованого на 663 квартири проектною площею 67 031 кв. м, а також на приміщення комерційного призначення, площею 7 972 кв. м, та підземний дворівневий паркінг на 650 машиномісць.

І та ІІ черги будівництва (секції 3, 5 та 8) житлово-офісного комплексу «Престиж Хол» введено в експлуатацію у березні 2011 року та березні 2012 року відповідно. Секція 2 ІІІ черги введена в експлуатацію у червні 2013 року, ведення в експлуатацію секції 1 ІІІ черги заплановано на IV квартал 2015 року. Триває будівництво ІV черги (секції 4, 6, 7), введення в експлуатацію заплановано на 2016-2017 роки (залежно від секції).

Позитивно на рівень кредитного рейтингу облігацій можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: відкликання гарантом гарантій, значне відставання від графіку будівництва та затримка фінансування, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ «A.B.C.», в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 6 міс. 2015 року, інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua