Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг цільових облігацій ТОВ «АБЦ «Ренесанс»

01.12.2016
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ТОВ «АБЦ «Ренесанс» серій Q-V на рівні uaBBB, прогноз «стабільний».

У жовтні 2016 року було введено в експлуатацію житлові будинки поз. 3.2 (приміщення мають бути передані за облігаціями серій T-V) та поз. 3.3 (приміщення мають бути передані за облігаціями серій Q-S) ЖК «Нова митниця» по вул. Сержанта Жужоми у м. Черкаси. Емітентом розпочато процес погашення облігацій серій Q-S та дострокового погашення облігацій серій T-V.

Варто відзначити досвід реалізації ТОВ «АБЦ «Ренесанс» інвестиційно-будівельних проектів за рахунок цільових облігацій. Крім того, значний досвід у зведенні об’єктів нерухомості має субпідрядник, який також володіє виробничою базою та парком спеціалізованої будівельної техніки.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «АБЦ «Ренесанс», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр. та 9 міс. 2016 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «АБЦ «Ренесанс», інформація про випуск облігацій серій Q-V, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua