Друк

IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги ТОВ «СК-АГРО» та його відсоткових облігацій серії В, а також визначило рейтинг облігацій серії С

27.12.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів ТОВ «СК-АГРО» та його процентних облігацій серії В, а також про визначення рейтингу облігацій серії С на рівні uaBBB+, прогноз «стабільний».

У I кварталі 2013 року ТОВ «СК-АГРО» випустило дебютний випуск відсоткових облігацій серій A (40 млн. грн.) та B (120 млн. грн.). Фінансові ресурси, залучені від продажу облігацій, спрямовані на поповнення оборотних коштів, придбання сільськогосподарської техніки, а також на придбання нових аграрних підприємств. Виконання зобов'язань за облігаціями забезпечено поручительством Agrotrade Group S.A. Облігації серії А погашено у лютому 2014 року відповідно до умов випуску. Відсоткові облігації серії С (250 млн. грн.) з погашенням у 2019 році випущено з метою фінансування посівної компанії та збору врожаю, придбання засобів захисту рослин, насіння, мінеральних добрив, паливно-мастильних матеріалів, батьківських форм насіннєвого матеріалу. Випуск облігацій забезпечено порукою холдингової компанії групи «АГРОТРЕЙД» – AGT MANAGEMENT LIMITED, що є вагомим позитивним фактором, який підтримує рівень кредитного рейтингу облігацій.

ТОВ «СК-АГРО» входить до складу Групи «АГРОТРЕЙД» і працює на вітчизняному ринку з 2006 року. Група є вертикально інтегрованим холдингом завершеного агропромислового циклу - виробництво, переробка, зберігання та торгівля сільськогосподарською продукцією. Для діяльності Емітента, як і інших сільськогосподарських підприємств, характерна сезонність, висока чутливість до впливу природно-кліматичних умов і державного регулювання. Чистий дохід ТОВ «СК-АГРО» за 9 міс. 2016 року склав 47,7 млн. грн., результатом діяльності став чистий прибуток в розмірі 0,3 млн. грн.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «СК-АГРО», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр. та 9 міс. 2016 року, довідкова інформація про діяльність, інформація про випуски облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua